Get Adobe Flash player

Linksmi personažai vaikams į namus,

Aprašymas

Siūlome teminius personažus vaiko gimtadieniui:

* Zuikis - vaikams iki 4 m. Tai vienas iš mieliausių zuikių pasaulyje, jį myli Jūsų mažieji, o jis myli Jūsų vaikučius. Vikrus, žaismingas ir mielas zuikis gali atkeliauti pas Jus į gimtadienį ir padaryti šventę linksmesne ir jaukesne.

* Klounas (nuo 4 m.). Tikriausiai žinote, kad geriausias vaikų draugas ir bičiulis yra klounas. Jei norite padaryti savo šventę linksma ir išdykusia, Jums tikrai prireiks klouno kuris ne tik paįvairins šventę, bet ir pripildys ją didele doze juoko:)

* Drugelis - vaikams 2-5 m.Tai linksmas, mielas personažas, kuris skraido nuo gėlės prie gėlės, nuo medžio prie medžio, nuo žolytės prie žolytės. Jis šoks, žais su vaikučiais. Visi vaikučiai galės pasijusti kaip drugeliai.

* Boružėlė - vaikams 2-5 m. Vaikams, kuriems patinka pasakos, vaikučiai bandys kartu su boružėle atkartoti pasakų personažus. Taip pat, vaikučių laukia linksmos staigmenėlės.

* Varlytė - vaikams 2-6 m. Pas vaikučius atkeliaus linksma išdykusi varlytė. Kuri išmokys daug naujų gudrybių. Į šią programėlę įtraukiami ir tėveliai, kuriems taip pat neteks nuobodžiauti.

* Šuniukas - 2-5 m. vaikams.

* Pelytė Mikė.

* Karlsonas - vaikams nuo 4 m.
Mažylio draugas, uogienės specas, namų stogų šeimininkas. Skraido kur nori ir kada nori. Kadangi pasakų laikai jau baigės, Karlsonas savo gyvenime buvo priverstas įgyvendinti kardinalius pasikeitimus, kuriuos parodys per Jūsų vaiko šventę.
Vaikai kartų su Karlsonų ragaus auklės Frekenbok skanią braškių uogienę ir paišys didžiulį paveikslą (kiekvienas vaikas, dės savo rankytę ant popieriaus ir ją apipaišys). Ir dar atliks daug gudrybių kartų su vaikais.
Tėveliams leidus, Karlsonas kartu su vaikais gali gaminti gimtadienio tortą (Kaina:+40 Lt prie programos kainos).

* Princesė - mergaitėms 4-12 m.
Mergaitės tikrai apsidžiaugs jei jas pasveikins princesė. Ji kartu su vaikais darys karūnėles, šoks, paišys, bei žais žaidimus.

* Fėja - mergaitėms 4-12 m.Tai - užbariantis gimtadienis, kuriame vaikai mokinsis daryti stebuklus...Nepamirškime, kad kiekvienai mergaitei jos gimtadienis yra stebuklingas...

* Raganaitė. Tai išdykusių vaikučių programėlė. ikrūs žaidimai, vaikų apipaišymas ir kitos linksmybės atkeliaus kartu su raganaite.

* Pepė Ilgakojinė.

* Indėnas. Šis gimtadienis skirtas vaikams, kurie nori pasijusti indėnais. Vaikų veidai bus nupiešti indėniskais raštais, paskirstyti gentimis, vaikai išmoks ne tik indėniškų gudrybių, bet ir turės įvykdyti ne vieną jiems skirtą užduotį. Be abejo, nepraleisime indėniškų sveikinimų, torto linksmybių, bei dainų ir šokių!!!

* Piratas. Vaikai žaidimų, linksmų šokių, užduočių pagalba turės surasti lobį, skatinant vaikų komandinės veiklos dvasią bei smagiai praleidžiant laiką.

* Žmogus-voras (Spaidermenas). Gimtadienis su juo bus ypač aktyvus ir nenuspėjamas.

* Batmanas. Jūsų gimtadienį pavers tikra super herojų treniruočių mokykla. Daug judrių žaidimų ir užduočių.

* Batuotas Katinas.

* Elza (Elzė) iš Ledo šalies - mergaičių numylėtinė, kuri, atvykusi į gimtadienį, krečia nekaltus pokštus, ji turi "ledinių" galių...

* Princesė Ana iš Ledo šalies - drąsuolė Elzos sesuo.

* Vėžliukas Nindzė - atkeliaus į Jūsų gimtadienį tam, kad susikautų su piktuoju Šrederiu bei jo šešėlių klanu ir paverstų Jūsų šventę ypatinga. Pasikvieskite vėžliuką ir išgelbėkite pasaulį!


Kainos (1 personažo):
* 1 val. trukmės programa - 50 Eur
* 1,5 val. - 70 Eur
* 2 val. - 90 Eur

Kainos (2 personažų):
* 1 val. programa - 90 Eur
* 1,5 val. - 126 Eur
* 2 val. - 162 Eur

Kas įeina į programą, ką veikia personažai, atvykę pas vaikus?

- Programos metu išpaišomi vaikų veidukai, lankstomi balionai, atliekamos įvairios užduotys, žaidžiami žaidimai, šokama, dainuojama.

NAUJIENA! Pliušiniai personažai, kurie patiks net ir 1-2 m. vaikučiams:
* Mikė Pūkuotukas
* Tigriukas
* Peliukas Mikis
Smagūs šokiai, šilti apsikabinimai, gražiausios nuotraukos bei vaiko džiaugsmas – atkeliaus kartu su vienu iš šių personažų.
Kaina:
* 20 min. - 35 Eur
* 30 min. - 45 Eur


Renginius veda animatoriai-vedėjai, patyrę vaikų renginių specialistai.Personažai atkeliauja į Jūsų pageidaujamą vietą.
Atvykimas Vilniuje nekainuoja. Atvykimas į kitus miestus 0,3 eur/1 km (pvz. atvykimas į Kauną 30 eur).

Daugiau informacijos ir nuotraukų:

Kontaktai

Telefonas: 8 677 15440
Miestas: Vilnius, kiti miestai
El.paštas: [email protected]
Linksmi personažai vaikams į namus,Linksmi personažai vaikams į namus,Linksmi personažai vaikams į namus,Linksmi personažai vaikams į namus,Linksmi personažai vaikams į namus,Linksmi personažai vaikams į namus,Linksmi personažai vaikams į namus,Linksmi personažai vaikams į namus,Linksmi personažai vaikams į namus,

Komentuoti

Apsaugos kodas
Rodyti kitą apsaugos kodą


2012-2018 ©  Visos teisės saugomos   Naudojimosi taisyklės