Get Adobe Flash player

Disko Kalėdos

 

Jaučiate nostalgiją retro stiliui, 1970-iesiems? Tuomet lai Jūsų namuose kalėdiniai papuošimai rėkia: „Disko Kalėdos“! Ryškios spalvos ir blizgučiai. Gera nuotaika garantuota!

 

Jums prireiks daugybės disko rutulių:

pakabinamų kaip kalėdiniai eglutės žaisliukai, pastatomų ant stalo, pakabinamų ant šviestuvų ir lubų, virš durų. Disko kamuolį galite pasigaminti ir patys iš popieriaus ir blizgučių – tai puiki veikla vaikams.

Video, kaip pasigaminti disko rutulį patiems:

 

Naudokite veidrodžius ar veidrodinį popierių, kad po kambarį „lakstytų“ saulės zuikučiai. Ant eglutės pakabinkite iš popieriaus iškirptų besišypsančių veidelių, senoviškų plokštelių. Ant sienų pakabinkite tų laikų retro plakatų. Lai namuose skamba disko kalėdinė muzika! Galite netgi sukurti diskotekinį spalvotą apšvietimą namuose.

 

Nepamirškite tarpdury pakabinti karoliukų užuolaidų. Taip pat tiks tokie atributai kaip lava lempos, mikrofonai, gitaros, natelės. Ir dar dėl aprangos: dideli spalvoti akiniai, platėjančios kelnės (papuoškite taip Kalėdų senelį), platforminiai batai.

Ant stalo taip pat vyrauja spalvos: spalvoti indai, servetėlės, ryškių spalvų gėrimai. Ant staltiesės galite paberti spalvotų žvynelių (siuvimo prekių parduotuvėje lengvai rasite), kurie labai gražiai blizga.

 

 

Taip pat skaitykite:

Visi Kalėdinai papuošimai-idėjos         

Raudonos Kalėdos                              

Prabangios auksinės Kalėdos            2012-2018 ©  Visos teisės saugomos   Naudojimosi taisyklės