Paslaptinga naktis

Paslaptinga tema Kalėdinėms dekoracijoms. Žmogaus gimimas pasauliui yra stebuklas ir iki galo nesuvokiama paslaptis. Kristaus gimimas pasauliui buvo ir yra ne tik stebuklas, bet ir nuostabi dovana iš Dievo. Šios temos kalėdinės dekoracijos susijusios su gimties paslaptimi, susikaupimu, laukimu, ramybe ir džiaugsmu, kuris nepaviršutiniškas, tačiau be galo prasmingas ir tikras.

Visi kalėdiniai papuošimai turėtų būti paprasti, kuklūs, neperdėti, kuo natūralesnių spalvų ir medžiagų. Čia netiks ryškios spalvos, blizgučiai, plastmasinės girliandos ir žvilgantys kalėdiniai žaisliukai. Naudojamos medžiagos turėtų būti: medis, popierius, šiaudai, natūralūs audiniai. Spalvos natūralios.

 

Pagrindinė idėja: atkartoti kūdikėlio Jėzaus gimimo sceną – prakartėlė. Pakabinkite žvaigždučių, angeliukų ant lubų, šviestuvų. Galite padaryti improvizuotą tvartą su ėdžiomis, gyvūnais (galite iškirpti iš kartono aveles, asiliukus), žmonių figūromis, trimis karaliais. Stogą, sienas galite padaryti iš kartono.

Ši tema nėra labai lengvai įgyvendinama, tačiau ji verta įdėto laiko, kantrybės, fantazijos, nes yra prasminga, kalbanti apie pagrindines vertybes: Dievą, tikėjimą, paprastumą, nuolankumą.

Kviečiame pasiklausyti ir pažiūrėti nuostabų video „Tyli naktis”