Linksmi Kalėdų žaidimai

Spėk, kas?

Kiekvienas užsideda ant galvos didelę knygą ar padėklą ir baltą lapą ant jo. Kiekvienas gauna markerį. Nežiūrint reikia piešti ant lapo, esančio ant galvos. Pvz. pasakoma nupiešti Kalėdų Eglutę arba Senį besmegenį, arba kalėdinį žaisliuką ir t.t. Kai laikas baigiasi, visi nusiima piešinius nuo galvos ir pažiūri, ko pripiešė! Galima skirti taškus, pvz. 2 taškai už susikertančias linijas, 1 tašką už kalėdinį žaisliuką ant eglutės ir t.t. Laimi surinkęs daugiausiai taškų, jam galima įteikti skanų šokoladą. Šis žaidimas pralinksmins tiek vaikus, tiek suaugusius.

 

Kalėdiniai saldainiai

Šiam žaidimui reikės saldainių su popieriukais ir 2 porų kumštinių pirštinių. Dalyviai suskirstomi į dvi komandas. Kiekviena komanda paeiliui siunčia po vieną savo narį prie stalo, kuris jis turi užsidėti kumštines pirštines, paimti saldainį iš dubens, jį išvynioti, įsidėti į burną ir suvalgyti, tuomet grįžti atgal pas kitus dalyvius ir perleisti tą pačią estafetę kitam komandos draugui. Laimi komanda, greičiau suvalgiusi saldainius. Prizas galėtų būti – visi likę saldainiai dubenyje. Norint pasunkinti užduotį, galima saldainius sudėti ne į dubenį, bet į kalėdinę kojinę:)

Kalėdinė kojinė

Jums reikės kojinės, šaukšto ir dubens su saldainiais. Dalyvius suskirstykite komandomis ir išrikiuokite. Kiekvienai komandai pakabinkite po Kalėdinę kojinę, padėkite dubenį su saldainiais ir šaukštą. Paeiliui kiekvienas komandos dalyvis ateina prie dubens ir turi paimti su šaukštu saldainį ir jį įdėti į kojinę, tuomet grįžti pas kitus komandos draugus ir perleisti estafetę paduodamas šaukštą kitam dalyviui. Laimi komanda, pirma pripildžiusi savo kojinę saldainiais.

 

Prisek nosį

Labai linksmas Kalėdų žaidimas. Jums reikės didelio sniego senio paveiksliuko (bet be nosies). Iškirpkite iš kartono oranžinės ar raudonos morkos formų, užrašykite ant jų dalyvių vardus ir duokite kiekvienam dalyviui „jo morką“. Paeiliui užriškite akis kiekvienam dalyviui, apsukite ir leiskite priklijuoti nosį sniego seniui. Tam, kuris bus arčiausiai tiesos, įteikite prizą. Šį žaidimą galima žaisti lauke, tuomet prie tikro Sniego senio reikia užrištomis akimis pridėti morką.

 

Nupiešk Sniego senį

Panašus į „Prisek nosį“ kalėdinis žaidimas, ne mažiau linksmas ir azartiškas. Kiekvienam duokite lapą popieriaus ir pieštuką, užriškite akis ir liepkite nupiešti: 3 apskritimus, uždėtus vieną ant kito – viršutinis mažiausias, po to didesnis, apačioje didžiausias. Viduriniame apskritime centre nupiešti 3 mažus apskritimus vertikaliai. Viršutiniame apskritime nupiešti du apskritimus horizontaliai, po jais ilgą trikampį ir po juo puslankį. Ant viršutinio apskritimo nupiešti stačiakampį. Vidurinio apskritimo šonuose nupiešti du pagaliukus. Prie vieno iš pagaliukų nupiešti šluotą! Tuomet atriškite akis ir parodykite. Niekam nesakykite iš pat pradžių, kad bus piešiamas Sniego senis. Kad būtų spalvingiau, galite piešiant tam tikras kūno dalis, įduoti į ranką skirtingų spalvų pieštukus, pvz. piešiant nosį, oranžinį ar raudoną, piešiant šluotą, rudą ir t.t. Galite skirti taškus už besiliečiančius apskritimus, besikertančias linijas, vietoje esančias akis, nosį ir t.t.

Paslaptingas Sniego senis

Jums reikės spalvotos kartoninės Sniego senio iškarpos. Užduotis – stengtis pritvirtinti Sniego senio iškarpą kitam nematant. Kai šis žmogus atranda šią iškarpą, stengiasi pritvirtinti kam nors kitam. Taip galima žaisti visą dieną. Vaikams šis žaidimas suteikia daug juokoJ

 

Aš – Sniego senis

Dalyviai suskirstomi į 2-3 komandas. Kiekviena komanda išsirenka „modelį“ ir gauna ruloną tualetinio popieriaus, krepinio popieriaus (šalikui), lipnios juostos, juodų kartoninių apskritimų (sagoms). Kiekviena komanda turi iš duotų medžiagų per tam tikrą laiką savo „modelį“ paversti Sniego seniu.

 

Šeimos eglutė

Šis žaidimas panašus į „Aš – Sniego senis“, tik stengiamasi „modelį“ paversti ne į Sniego senį, bet į Kalėdų eglutę. Ja „aprengti“ galima pvz. tėtį. Vaikams bus labai linksma. Duokite jiems žalio ir raudono krepinio popieriaus, folijos, lipnios juostos ir leiskite „puošti“ Eglutę. Kai baigs, padarykite šeimos nuotrauką, kurioje tėtis-eglutė ir vaikai aplink jį.

Kalėdų Senelio kelnės

Visi suskirstomi poromis. Kiekvienai porai duodamos kelnės – geriausia kad būtų plačios, didelės, raudonos. Vienas iš poros kiša savo koją į dešinę kelnių klešnę, kitas – į kairę. Paskelbus startą, komandos pradeda lenktynes. Laimi greičiausi.

 

Čia rasite kalėdinį žaidimą internete (online) – Kalėdų senelis gaudo dovanas

Čia rasite kalėdinį žaidimą internete (online) – Muzikinis žaidimas „Kalėdų varpeliai”

Čia rasite kalėdinį žaidimą internete (online) – Surink Kalėdų eglutes