Kalėdiniai renginiai

Artėjant Kalėdoms, daugelyje įmonių, įstaigų, organizacijų ar netgi draugų būreliuose organizuojami kalėdiniai renginiai, tiksliau – Kalėdų vakarėlis, ši šventė paprastai įvyksta ne per pačias Kalėdas, bet prieš jas arba tarpušvenčiu, laukiant Naujųjų metų. Ji skirta pabūti su bendradarbiais, kolegomis, partneriais, klientais, draugais.

Kalėdinio vakarėlio struktūra:

 

 1. Nustatoma kalėdinio vakarėlio data ir laikas bei trukmė.
 1. Nustatomas biudžetas, skirtas šių metų kalėdiniam renginiui. Biudžetą gali skirti įmonė arba visi darbuotojai „susimesti“ kalėdiniam renginiui.
 1. Sugalvojama kalėdinio renginio tema (pvz. Kalėdos Havajuose).
 1. Visiems dalyviams nustatomas aprangos kodas, atitinkantis Kalėdų šventės temą.
 1. Numatoma veiksmo vieta (darbovietė, sodyba, viešbutis, restoranas, kavinė, boulingo klubas, teatras, pirtis ir t.t.). Vieta papuošiama dekoracijomis pagal renginio tematiką.
 1. Numatoma kalėdinio vakarėlio programa ir vedėjai – nuo vakarienės kolegų būryje, visų darbuotojų parengtų vaidinimų iki kelių dienų komandos formavimo (teambuilding) programos su pasamdytu lektoriumi, žaidimais, vandens pramogomis, pirtimi, masažais, šokiais, vaišėmis ir t.t.
 1. Oficialus dalyvių pakvietimas, nurodant datą, laiką, trukmę, temą, vietą, kur atvykti. Taip pat galima užduoti tam tikras užduotis, pvz. kad kiekvienas skyrius parengtų kalėdinius vaidinimus, išmoktų ir atliktų kalėdinių dainų karaoke ir t.t.
 1. Dalyvavimo patvirtinimai iš kolegų (iki tam tikros dienos).
 1. Numatomos kalėdinės dovanėlės dalyvausiantiems – vadovybė, persirengusi Kalėdų seneliais ir snieguolėmis, įteikia kiekvienam darbuotojui po dovanėlę ar premiją (galima paskelbti linksmas nominacijas ir jų laimėtojus apdovanoti, pvz. įmonės linksmuolis, įmonės kavos virėjas ir t.t.) arba iš anksto vykdomas burtų traukimas, kas kam dovanos dovaną už iš anksto nustatytą sumą ir beliks dovanėlėmis apsimainyti.
 1. Numatomas maitinimas, vaišės, atitinkančios šventės temą.
 1. Esant poreikiui, suplanuojamas transportas.