Kalėdų senelio laiškas

Šioje skiltyje pateikiamas Kalėdų senelio laiškas vaikams, t.y. atsakomasis laiškas nuo Kalėdų senelio į tą, kurį vaikai jam siuntė pasakodami apie save bei prašydami dovanėlių Kalėdoms.

 

Laišką papuoškite kalėdiniais piešiniais, būtinai rašykite jį ranka arba atspausdinkite rankraščio šriftu.

 

Kalėdų senio laišką įdėkite į voką, užklijuokite pašto ženklą, užrašykite gavėjo (pvz.: Ugnius, gyvenantis Vilniaus g. 23, Rokiškis) ir siuntėjo adresą (Kalėdų senelio paštas, Šiaurės poliaratis, Laplandija) arba suvyniokite į ritinėlį ir perriškite kaspinu. Padėkite šį laišką vaikui nematant po eglute dieną prieš Kūčias arba Kūčių dienos ryte, kad vaikas spėtų surasti ir perskaityti.

 

Pavyzdys:

 

Data

 

Mielas Ugniau,

 

Ačiū už gražų Tavo laišką. Žinau, kad labai lauki Kalėdų. Aš taip pat jų laukiu. Džiaugiuosi, kad buvai geras per šiuos metus. Tai man patvirtino ir tavo tėveliai. Taigi įrašiau tave į gerų vaikų sąrašą ir noriu pasakyti, kad šiemet užsuksiu pas tave Kūčių naktį, kai miegosi.

 

Šiemet mano dovanų maišas pilnas žaislų, mašinėlių, knygelių ir drabužėlių! Mėgstamiausias mano Kalėdų užsiėmimas yra dalinti dovanas, duoti kažką gero kitiems. Nes duoti yra daug smagiau nei gauti. Tikiuosi, tau taip pat, dėl to nepamiršk padovanoti kažką gražaus kitiems ir tu. Ir ne tik per Kalėdas, bet ir visus kitus metus.

 

Taip pat norėjau paprašyti…kadangi bekeliaudamas su dovanomis būsiu baisiai išalkęs, būtų labai puiku, jei paliktum ant stalo man kokį nors skanėstą pasistiprinimui. Ačiū iš anksto širdingai!

 

Linkiu ir kitamet būti geram berniukui, klausyti tėvelių, tuomet vėl tave aplankysiu.

Laimingų laimingų Kalėdų! Hou hou hou!

 

Su meile,

Kalėdų senis!

Raudonas arba snieguotas parašas