Kaip supakuoti Kalėdų dovanas?

Šioje skiltyje daugiau sužinosite apie tai, kaip gražiai ir įdomiai supakuoti Kalėdų dovanas bei kur jas originaliai paslėpti.

 

Kalėdų dovanų pakavimo idėjos

 

1.  Megztos Kalėdų dovanos – suvyniokite dovanas į numegztus šalikus ar kitus megztus daiktus – taip supakuota dovana atrodys šiltai ir jaukiai, o ir pati pakuotė labai praktiška.

 

 

2.  Įdėkite Kalėdų dovanas į spalvingas šilko medžiagos skiautes, perriškite kaspinu, papuoškite blizgančiomis žvaigždutėmis. Taip pakuoti tinka dovanojamus puodelius, bet ne tik.

 

 

3.  Kalėdinei temai labai tiktų dovanas supakuoti į medžiaginius raudonos spalvos maišelius ir perrišti žaliu arba auksiniu kaspinu – atrodys, kad kiekvienas gauna po „maišą“ dovanų.

 

 

4.  Kad dovanos atrodytų saldžiai, suvyniokite jas į kalėdinį popierių ir kraštuose perriškite kaip saldainį.

 

 

5.  Įvyniokite Kalėdų dėžutes į blizgią foliją, perriškite raudonais ir žaliais kaspinais.

 

6.  Supakuokite Kalėdų dovanas į gražų kalėdinį popierių.

 

7.  Kalėdų dovanas iš pradžių supakuokite į dėžutes ir apklijuokite spalvotu popieriumi, tuomet jas įdėkite į celofaną ir suriškite medžiaginėmis gėlytėmis ar raudonais burbuliukais (būna tokios gumytės į plaukus su dviem apvaliais rutuliukais), primenančiais raudonas uogas.

 

 

8.  Padarykite dovanų „piramidę“ – sudėkite dovanas į dėžutes ir suvyniokite į spalvotą popierių ant krašto užrašykite gavėjo vardą, tuomet sudėkite iš jų „piramidę“ – apačioje dėkite didžiausią dovaną, ant jos mažesnę ir t.t., kad viršuje būtų pati mažiausia dovana. Visą šį „bokštą“ perriškite spalvingu kaspinu.

 

 

9.   Dovanodami gėles, ant vazonėlio uždėkite „sijonėlį“ iš krepinio popieriaus ir perriškite juostele.

 

 

10.  Suvyniokite dovanas į medžio imitacijos popierių ir perriškite žaliais ar rudais kaspinėliais, padėkite prie židinio ar eglutės. Atrodys kaip medžio gabaliukai – labai jaukiai ir šiltai.

 

 

11.  Paieškokite medžiagos, kurioje būtų pavaizduota kalėdinė tematika – raudonos puansetijos, bugieniai, vainikėliai, rogės ir pan. Į šios medžiagos skiautes galite supakuoti savo kalėdines dovanas.

 

 

12.  Dovanas Kalėdoms supakuokite kaip sniego senius – įvyniokite į baltą popierių, nupieškite nosį-morką, akis, sagutes, viršuje apvyniokite spalvotu popieriumi ir perriškite virvele – tai bus sniego senio kepurė.

 

 

13.  Jei dovanas dovanosite popieriniuose maišeliuose, įsigykite vienspalvių maišelių dovanoms, auksiniu rašikliu užrašykite ant jų sveikinimus ir gavėjų vardus, priklijuokite blizgučių, gvazdikėlių, džiovintų augalų.

 

 

14.  Jei dovanosite Kalėdų dovanas maišeliuose, kad nesimatytų jų turinio, viršuje įdėkite suglamžyto krepinio popieriaus arba plonos tiulio medžiagos.

 

15.  Padarykite patys baltų popierinių Kalėdų dovanų maišelių, rankenėlės priklijuokite iš spalvotos ar blizgios juostelės, dovanų maišelį papuoškite kalėdiniais simboliais (uogomis, šakelėmis, eglutėmis)

 

 

16.  Pagaminkite dovanos pakuotes – pagalvėles, perriškite žaliais kaspinėliais, papuoškite raudonomis uogomis:

 

17.  Iš pradžių supakuokite dovanas į blizgų, pvz. auksinį, popierių, tuomet ant viršaus užvyniokite spalvotą popierių, bet neužklijuokite – pieštukų nupieškite pusę eglutės formos (kad gautųsi ant dovanos viršaus).  Su specialiu kanceliariniu peiliuku išpjaukite pusės eglutės formą ir atlenkite. Tuomet uždėkite viršutinį spalvotą popierių ant dėžutės ir apklijuokite, kad viršuje matytųsi eglutės forma.

 

18.  Pagaminkite originalų dovanos įpakavimą su popieriniu kaspinėliu viršuje:

 

19.  Suvyniokite dovanas į kalėdinį popierių (geriau vienspalvį, bet ne baltą), dėžutes apklijuokite iškirptomis iš popieriaus snaigėmis.

 

20.  Kalėdų dovanas supakuokite į spalvotą vienspalvį dovanų popierių. Ant viršaus apklijuokite iškirptomis iš balto popieriaus eglutėmis. Eglučių šablonai yra čia

 

21.  Ant didelio popieriaus lapo su spalvotu, blizgančiu rašikliu prirašykite įvairių kalėdinių sveikinimų, šūkių „Džiaugsmingų Kalėdų!“, gavėjo vardą ir pan., į šį lapą suvyniokite dovaną ir perriškite raudonu ar žaliu kaspinu. Jei dovanojate augalą su vazonėliu, ant jo prirašykite įvairių linkėjimų dovanos gavėjui.

 

22.  Prie paprastos Kalėdų dovanos dėžutės prisekite kalėdinių atributų – mažą eglės ar pušies šakutę, šermukšnio uogų kekę, varpelį, žvaigždutę, šieno, saldaininę lazdelę, mini kojinaitę su į vidų įdėtu saldainiu, kankorėžį, žaislinį Kalėdų senelį, popierinę ar blizgančią snaigę ar kalėdinį žaisliuką, riešutą, gilę, eglutę ir pan.

 

 

23.  Padarykite puošnų kaspiną Kalėdų dovanos dėžutei.

 

24.  Paimkite plačią blizgančią juostą, kuria perrišite dovanų dėžutes. Joje iškirskite su skylamušiu daug skylučių. Išmušti apskritimai lai būna paberti netoli dovanų kaip „sniegas“.

 

 

25.  Po Kalėdinės dovanos kaspinu pakiškite kalėdinę atvirutę su sveikinimais.

 

26.  Galite apklijuoti Kalėdų dovanas saldainiais – šokoladukais ir čiulpinukais.

 

27. Vietoje įprasto kaspino, pūpsančio ant kalėdinės dovanos dėžutės viršaus, padarykite spalvotą „puokštę“ iš plastikinių maišelių atraižų.

 

 

28.  Kalėdų dovanas papuoškite ne vienu, bet keliais kaspinais – ant viršaus ir ant šonų.

 

 

29.  Vietoje įprasto kaspino, papuoškite dovanas kaspinų „piramide“.

 

 

 

30.  Perriškite dovanas baltu skaidriu kaspinu ir papuoškite baltais pūkeliais, primenančiais sniegą, pabarstykite ar išpurkškite blizgučiais.

 

31.  Dovanas galite papuošti plastikinėmis gėlėmis, pvz. puansetijomis.

 

 

32.  Suvyniokite dovanas į vienspalvį popierių ir papuoškite baltais kaspinais ir baltomis plunksnomis, šias dovanas galima pavadinti „Arčiau dangaus“ ir jos puikiai tinka Kalėdų tematikai.

 

33.  Ant dovanų priklijuokite karpiniuseglutės, vainiko, papuoškite juos dekoratyvinėmis juostelėmis.

 

 

 

34.  Ant dovanų priklijuokite iš siūlų padarytas spalvingas snaiges.

 

 

35.  Vietoje dovanos gavėjo vardo galite prikabinti pirmą jo vardo raidę, iškirptą iš spalvoto popieriaus, kartono ar folijos.

 

36.  Padarykite patys dėžutes Kalėdų dovanoms:

 

37. Papuoškite dovanėles pusiniais pom pom

 

 

Kur paslėpti Kalėdų dovanas?

 

  •  Tradiciškai Kalėdų dovanos dedamos po Kalėdų eglute. Jas taip pat galite pakabinti ant eglutės (pinigų vokelius, saldumynus, kojines su dovanėlėmis).
  •  Ištempkite virvę ir ant jos „sudžiaukite“ dovanas, prisegdami skalbinių segtukais.
  •  Išslapstykite po namus dovanas ir surašykite užuominas ar net nupieškite žemėlapį joms surasti, tai taps savotiška „kalėdinio lobio paieška“ ir žaidimas.

 

Daugiau žaidimų su dovanomis

Gražių ir gerų Jums Kalėdų dovanų, mielieji!