Kalėdų žaidimai

Atsibudote Kalėdų rytą, pakili nuotaika, visa šeima drauge, pavalgėte pusryčius, bet kažko trūksta?..

Kalėdų žaidimai yra tai, ko reikia sukurti džiaugsmingą atmosferą ir pripildyti namus klegesio! Šiuos žaidimus gali žaisti vaikai ir suaugę, šeimos nariai ir jų svečiai, taip pat bendradarbiai įmonės Kalėdų vakarėlio metu. Šiuos žaidimus galima žaisti namuose, darbovietėje, lauke.

 

Kalėdiniai žaidimai labai praskaidrina atmosferą, pakelia nuotaiką, padeda geriau pažinti vienas kitą, palaiko komandinę dvasią, padeda paįvairinti laiką, skatina kūrybiškumą. Svarbu, kad jie būtų iš anksto suplanuoti, su aiškiomis taisyklėmis, linksmi, su apdovanojimais, kad nė vienas dalyvis neišeitų negavęs kad ir smulkios dovanėlės.

Rinkdamiesi žaidimus Kalėdoms, galvokite apie dalyvius, ar tai bus vaikai, ar suaugę, kokio amžiaus, kiek gerai pažįsta vienas kitą, ar jiems būtų įdomus vienas ar kitas žaidimas. Pasiruoškite priemones kiekvienam žaidimui, netgi turėkite atsarginių, jei netyčia svečių atvyktų daugiau nei planuota. Parinkite tinkamą laiką žaidimams – geriausia tai daryti prieš valgymą arba gerokai po valgymo, nes tik po valgymo dalyviai bus pernelyg aptingę. Galite suskirstyti žaidimus – susipažinimo žaidimus paskirti pradžiai, po to žaisti aktyvius žaidimus ir galiausiai – mąstymo žaidimus. Darykite pertraukėles tarp žaidimų, kad žmonės nepervargtų.