Madingi kalėdiniai papuošimai šiais metais

Pristatome 10 populiariausių Kalėdinių dekoracijų tendencijų šiais metais:

 

1. Natūralumas.

Maišo tipo audinys, sizalis, džiutas (virvės), kriauklės, medis, veltinis, stiklas, popierius ir kt. natūralios medžiagos dvelkia ekologija. Rankų darbo girliandos (pvz. trikampės vėliavėlės, veltinio kamuoliukai ir kt.), žaisliukai. Gyvūnų pėdų atspaudai, kailiai. Jokios plastmasės ir sintetikos. Puikiai atrodo derinant su aukso, šampanine, kremine, ruda spalvomis, miško gyvūnų figūrėlėmis.

 

 

 

 

2. Apledėjusi tematika.

 

Balta su ledo, skaidraus krištolo apdaila atrodo labai elegantiškai, drauge su poliariniais lokiais, elniais ir voveraitėmis.

 

 

3. Blizgėk ir švytėk.

 

Netikri briliantai, sidabras, auksas, kiti metalų spalvos papuošimai, taip pat švytėjimo pridės veidrodžiai veidrodėliai, pakabinti/padėti įvairiose kambario vietose.

 

 

 

4. Geometrinių formų motyvai.

 

Tai nauja tendencija, atsiradusi pernai. Ypač madingi „chevron“ (trikampių bangelių) stiliaus žaisliukai eglutei (raudoni, balti, juodi, žali).

 

 

 

5. Šiaurės gyvūnai.

 

Paukščių figūrėlės visuomet buvo populiarūs Kalėdų dekoravime, bet šiemet išskirtinis dėmesys skiriamas pelėdoms – tradiciniam Šiaurės Europos simboliui. Taip pat elniai ir lapės. Elniai visuomet buvo asocijuojami su Kalėdomis. Šiemet prie jų prisijungia gudriosios laputės.

 

 

6. Vintažas

 

Vintažo tema labai madinga vestuviniuose papuošimuose, nuo jų neatsilieka ir Kalėdų tematika. Vintažas sujungia praeitį su šiais laikais, nes sena tampa nauja, dvelkia nostalgija. Tai senovinės atvirutės, žaislai, kolekciniai daiktai ir pan.

 

 

7. Šampaninė spalva.

 

Šampaninė (švelnaus atspalvio auksinė) spalva labai populiari kalėdinių dekoracijų spalva jau 5 pastaruosius metus ir panašu, kad dar greitai nepraras savo žavesio. Derinama su natūraliais, bronzos, rudos ir netgi raudonais atspalviais.

 

8. Žalia ir raudona.

 

Tai Kalėdų klasika. Raudona ir obuolių (citrinų) žalia madinga jau 4-5 paskutinius metus. Žalia įgauna daugiau sodrumo (smaragdo žalia). Drauge derinama su auksine, sidabrine, o šiemet dar pridedami ir deriniai su balta bei juoda (pvz. juodos juostelės, juodi taškeliai).

 

 

 

9. Kalėdų spalva – smaragdinė žalia.

 

Ji gražiai atrodys ir viena, bet galima derinti su kitais žalios atspalviais (pvz. neonine žalia), kontrastuoti su balta ir sidabrine.

 

 

 

 

10. Neoniniai akcentai (žaisliukai ar visa kalėdinė eglutė).