Vestuvių temos – idėjos žiemai

  1. Balta balta kur dairais – pagrindinė idėja, kad visos vestuvių dekoracijos, jaunųjų apranga ir netgi patiekalai ir gėrimai yra balti (kiek įmanoma).

 

 

  1. Kalėdų miškas – vyrauja žalia spalva (žalios eglės šakos, vainikai), balta spalva (sniegas), raudona spalva (uogos), dekoravime naudojamos miško gyvūnų ir paukščių figūrėlės,

    rogutės, eglutės, kailiai ir pan. Galima švęsti kaime ir eiti į tikrą mišką!

 

  1. Žvaigždėta naktis – vyrauja tamsiai mėlyna spalva ir daugybė lempučių bei žvaigždučių, snaigių, šerkšno imitacijų.

 

  1. Ugnis ir ledas – jaukus židinys ar žvakutės ir skaidraus krištolo dekoracijos (kabantys kristalai, varvekliai, snaigės).

 

 

  1. Ledo rūmai – panašu į temą „Balta balta kur dairais“, bet vyrauja ne balta, o permatoma ledo spalva – t.y. skaidri arba švelniai melsva, galima derinti su balta sniego spalva.

 

 

  1. Stebuklų šalis – fantastiniai medžiai (papuošti perlais, kristalais), plunksnos, kailiai, ryškios nestandartinės Kalėdų spalvos, pvz.: violetinė, rožinė.

 

 

  1. Kalėdos Havajuose – visiškai nestandartiškos vestuvės, kurias galima švęsti prie jūros žiemą, bet nebūtinai. Svarbu, kad būtų (patalpoje) pakankamai šilta, kad galėtumėte atsipalaidavę apsirengti havajietiškus sijonėlius, marškinėlius, o gal netgi ir maudymosi kostiumėlius.